You are here

Võta osa kõige ilusama ELATUS® Era põllu konkursist

Uudised
06.03.2020

Pidulik õhtusöök põllul, Joel Ostradi gurmeetoit, elav muusika ja teie lähedased ning parimad sõbrad. See suveidüll võib saada reaalsuseks! Ainus, mida selleks tegema peate – osalema kõige ilusama ELATUS® Era põllu konkursil.

Elatus era

Tingimused on väga lihtsad, saate oma tegevusi hooajaks ette planeerida ning juba praegu võistluseks ette valmistuda. Esmalt ostke fungitsiidi ELATUS® Era, mis tänu oma pikaaajalisele mõjule kaitseb tõhusalt põllukultuure haiguste vastu, ning pritsige seda võistluspõllule.

Seejärel tehke foto valmivast saagist, leidke oma põllule sobiv nimi ning kirjeldage lühidalt, miks te just selle nime valisite.

Konkursi väljakuulutamisel ootame, et laeksite foto võistluspõllust üles Syngenta Eesti Facebooki lehele ning lisaksite sinna põllu nime koos nimesaamise loo kirjeldusega.

Elatus era

Kõige ilusama ELATUS® Era põllu konkursi finaali pääsevad 4 põllumajandusettevõtet. Kõik finalistid saavad auhinna, kuid ühel õnnelikul peaauhinna võitjal on võimalus saada unustamatu õhtu osaliseks! Pidulik õhtusöök vabas õhus, võitja teraviljapõllul, koos tema poolt vabalt valitud kuni 30-e sõbra ja lähedasega. Õhtusöögil pakutakse Joel Ostradi gurmeetoite lõbusate sommeljeelugude ning elava muusika saatel. Õhtusöök toimub 11. juulil 2020.

Uudiseid kõige ilusama ELATUS® Era põllu konkursi kohta jälgi meie kodulehelt www.syngenta.ee ning Syngenta Eesti Facebooki lehel.