Küpsiste poliitika

Meie veebileht www.syngenta.com kasutab küpsiseid, nagu enamik veebilehti, parima kogemuse pakkumise eesmärgil.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebisait võib intsalleerida teie arvutisse või mobiiliseadmesse, kui pöördute esimest korda kodulehele või leheküljele. Küpsis aitab antud veebilehel või mõnel teisel veeblielehel teie seadet järgmisel külastusel ära tunda. Veebimajakad või sarnased failid võivad täita sama funktsiooni. Kasutame käesolevas poliitikas terminit „küpsised“, mis hõlmab kõiki sellisel viisil teavet koguvaid faile.

Küpsised täidavad mitmeid ülesandeid. Näiteks võivad need aidata meil meeles pidada teie eelistusi, analüüsida, kui hästi meie veebileht töötab, või isegi soovitada sisu, mis meie arvates võiks teile sobida.

Teatavad küpsised sisaldavad isikuandmeid, näiteks, kui klõpsate sisselogimisel valikul „Jäta mind meelde“ („Remember me“), salvestab küpsis teie kasutajanime.

www.syngenta.com-i kasutatavad küpsised:

  • ei kogu teavet, mille abil saaks teid isiklikult tuvastada,
  • koguvad üldisemat teavet, näiteks seda, kuidas kasutajad pöörduvad meie veeblehele ja kuidas nad seda kasutavad või teavet kasutaja üldise asukoha kohta;
  • ei leia kasutamist kolmandast isikust turundusettevõttele või meedias reklaamijatele teabe andmiseks.
    Küpsise nimetusKirjeldus
    _gaKasutatakse külastajate eristamiseks. (GA - Universal Analytics
    _gidKasutatakse päringute piiramiseks. (GA - Universal Analytics)
    Cookie-agreedKeele küpsised
    _cdfuidSeda küpsist kasutatakse, et tuvastada külastaja seanssi serveris. See luuakse siis, kui käesolevale saidile pöördutakse külastaja veebilugeja kaudu.
    as_jsSeda küpsist toetab AWS ELB (Elastic Load Balancer), et korraldada sticky session üle tootmisserverites.

Teil on võimalik küpsised blokeerida, kui aktiveerite oma veebilehitseja seaded, mis võimaldavad teil keelduda kõigist või mõnest küpsisest.

Kui kasutate veeblehitseja seadeid kõigist küpsistest (muuhulgas olulistest küpsistest) loobumiseks, ei pruugi te pääseda kogu meie saidile või selle teatavatele osadele.

Lingid teistele Syngenta veebilehtedele

Käesolev veebileht sisaldab linke teistele veebilehtedele, mida Syngenta või teised Syngenta ettevõtted (Teine Syngenta Veebileht) haldavad. Taolised Teised Syngenta veebilehed on eraldiseisvad ja autonoomsed. Igaühel neist on erinev eesmärk. Igal Teisel Syngenta Veebisaidil kehtib seega sellele omane küpsiste poliitika. Kui pöördute Teistele Syngenta Veebisaitidele käesolevale veebilehele paigutatud linkide kaudu, võtke palun paar minutit aega iga teie külastatava Teise Syngenta Veebisaidi küpsiste poliitikaga tutvumiseks.

Lingid teistele veebilehtedele

Käesolev veebileht võib sisaldada manussisu (linke failidele) või linke teiste ettevõtete opereeritavatele veebilehtedele, sealhulgas veebilehtedele, mida opereerivad meie kolmandast isikust teenusepakkujad, meie tütarettevõtted ja teised kolmandad osapooled, muuhulgas sotsiaalmeedia veebilehed nagu YouTube, Twitter, LinkedIn või Facebook.

Seega, kui pöördute lehele, kus on manussisu või kasutate linki kolmanda poole veebilehele, võivad need veebisaidid installeerida teile enda küpsiseid. Syngental puudub kontroll nende küpsiste üle või vastutus nende eest, seega peaksite rohkema teabe saamiseks kontrollima asjaomase kolmanda poole küpsiste poliitikat.

Pakume mõnedel oma veebilehtedel ka lehejagamise (share page) võimalust, mille abil saate lehekülje sisu kergesti sellistel saitidel nagu Facebook, Twitter ja LinkedIn jagada. Need veebilehed võivad kasutada küpsist, kui olete nende teenusesse sisse loginud. Syngental puudub kontroll nende küpsiste üle või vastutus nende eest, seega peaksite rohkema teabe saamiseks kontrollima asjaomase kolmanda poole küpsiste poliitikat.