Seeds

Syngenta seemned

SUUREM SAAK JA PAREM SAAGI KVALITEET

Desamo

NISU

Hea talvekindluse ning kõrge saagipotentsiaaliga talinisu sordid.

Corn

MAIS

Hea stressitaluvusega ja kõrge saagiga hübriidmaisi sordid kvaliteetse silo

Barley

SUVIODER

Suure saagipotentsiaaliga ja tunnustatud õlleodra sordid.

TALIODER

Väga suure saagipotentsiaali (10 t/ha ja enam) Hyvido hübriidtaliodra sordid.

Oilseed rape, raps

RAPS

Kõrge saagipotentsiaaliga SAFECROSS hübriidrapsi sordid.

Meil on muutlikud ilmastikutingimused, mis paljude põllumeeste jaoks on igal hooajal üha keerulisemad. Lisaks levivad järjest kiiremini kahjurid ja haigused, neist tulenevad ohud mõjutavad saagikust. Parim viis keeruliste tingimustega võitlemiseks on innovatsioon, uute seemnesortide aretamine ja uute tehnoloogiate väljatöötamine. Et muuta põllukultuurid kahjulikele mõjudele vastupidavaks.

JUSTIN WOLFE, PRESIDENT, SYNGENTA SEEDS

Syngental on seemnete aretamises suur kogemustepagas. 2014. aastal aitas seda veelgi täiendada Poolas ja Saksamaal asuvate talinisu ning talirapsi sordiaretuste ja seemnekasvatuse ostmine Lantmännenilt. Paljud meie sordid on rahvusvaheliselt tunnustatud ning levinud nii Skandinaaviamaades, Saksamaal, Poolas, Inglismaal kui ka teistes Balti riikides. Eestis on saadaval peamiselt erinevad hübriidsordid, mis on keskmisest vastupidavamad, hea geneetilise baasiga ning saagikad. Mis lisaks meie kliimas tähtis - hea stressitaluvuse ning kiire algarenguga.

TAKECARE PROGRAMM - KÜLVA SEEMNEID OHUTULT

Et kaitsta idanevaid seemneid ning tärkavaid taimi erinevate haiguste või kahjurite eest, jõuavad Syngenta seemned teieni taimekaitsevahendiga puhitult. Teie parema ohutuse tagamiseks oleme koostanud juhendi seemnete ohutu hoiustamise, kasutamise ja käitlemise kohta.