Meist

Taimede maksimaalse saagipotentsiaali rakendamise nimel

Syngenta tegevus ja tooted võivad kaasa aidata meie planeedi ühe keerukaima probleemi lahendamisele - kuidas kasvatada vähemate ressursside abil rohkem põllukultuure? Sellepärast on meie eesmärk parandada maailma kasvava rahvastiku varustamist toiduga keskkonnasäästlikul viisil ning suurendada märgatavalt kogu maailma põllumajandusettevõtete tootlikkust. Oma teadusuuringute tulemusi globaalselt rakendades püüame muuta viisi, kuidas põllukultuure kasvatatakse. Seejuures ei keskendu me mitte üksnes saagikusele.
Syngenta on dünaamiline ettevõte, kes on täielikult pühendunud põllumajandusele. Kuna me keskendume ainult põllumajandusele, suudame pakkuda kompleksseid ja integreeritud lahendusi kõikidele taimekasvatusega seotud probleemidele. Meie peamise eesmärgi - taimede potentsiaali maksimaalse rakendamise nimel töötab enam kui 28 000 töötajat rohkem kui 90 riigis.

Tegevus ja strateegia

Syngenta pakub integreeritud lahendusi taimekasvatusega seotud probleemidele.

Meie eesmärgid ja väärtused

Meie liikumapanevaks jõuks on on meie eesmärgid ja väärtused ning soov rakendada

Syngenta maailmas

Faktid ja arvud Syngenta kui maailma juhtiva põllumajandusettevõtte kohta.

Syngenta töötajad

Enam kui 28 000 töötajat 90. riigis töötab ühtse eesmärgi - taimede potentsiaali

Syngenta Eestis

Syngenta on Eesti turul tegutsenud kümme edukat aastat. Syngenta toodete esindamisega Eestis alustas Agroskai AS. Peagi sai selgeks, et põllumajandustootjate ning edasimüüjate paremaks teenindamiseks, muutuvate vajaduste mõistmiseks ja pidevalt laieneva tooteportfelli arendamiseks sellest enam ei piisa. 01. juulil 2011.a. alustas tegevust Syngenta ametlik esindus Eestis.