Tegevus ja strateegia

28 000 töötajaga ning enam kui 90 riigis tegutsev Syngenta on üks maailma juhtivaid ettevõtteid, mis pühendub ühele eesmärgile: taimede potentsiaali rakendamisele. Tänu maailmatasemel teadusuuringutele, ülemaailmsele tegevushaardele ja klientidele suunatud pühendumisele aitab meie tegevus suurendada põllukultuuride saagikust, kaitsta keskkonda ning parandada inimeste tervist ja elukvaliteeti.

Ettevõttel on oluline roll nii põllukultuuride kaitsel kui seemneäris. Põllukultuuride kaitse valdkonnas on Syngenta tõusnud maailmas esikohale, pakkudes kõige tõhusamaid tooteid ja nende rakendamise viise. Kuna kasvatajate seemneoste puudutavate otsuste tähtsus on suurenenud, on ettevõte rajanud ka ülemaailmse seemneplatvormi, mis kasutab parimat tehnoloogiat ja on suurendanud meie ettevõtte mastaape ja tegevushaaret. 2014. aastal aitas seda veelgi täiendada Poolas ja Saksamaal asuvate talinisu ning talirapsi sordiaretuste ja seemnekasvatuse ostmine Lantmännenilt

2011. aastal liideti Syngenta põllukultuuridega ja seemneäriga tegelevad harud üheks organisatsiooniks ning tulevikule mõeldes töötati välja uus strateegia ja turundusplaan. Keskendumine integreeritud lahenduste arendamisele ja turustamisele on aidanud Syngental luua ainulaadseid lahendusi, mis vastavad kasvatajate vajadustele ja pakuvad klientidele kõrgematasemelist ja tõhusamat teenust. Meie arusaam integreeritud lahendustest ei piirdu üksnes bioloogiliste ja keemiliste lahenduste kombineerimisega, vaid pakub ka lisaväärtust.