Vibrance PROMO page

"Eksperdid on öelnud, et 80% taimede probleemidest saavad alguse juurtest / mullast". Vaid terve ja tugeva juurestiku olemasolul on taimede geneetilise potentsiaali maksimaalne rakendamine võimalik.

* Rovira, AD. 1990. The impact of soil and crop management practices on soilborne root diseases and wheat yields. Soil Management 6(4):195-200.


TAIMEDE MAAPEALSE OSA TEEB PAREMAKS, SEE, MIDA SA EI NÄE:
MULLAS TOIMUV

TERE TULEMAST TERAVILJADE 
PUHTIMIS-
VAHENDITE UUDE PÕLKONDA!

Üha enam maailmas läbiviidavatest uuringutest kinnitavad, et taimede juurte tervisele tuleb
senisest rohkem tähelepanu pöörata. Kuna juurte olukord pole visuaalselt kergesti kontrollitav, seda sageli eraldi ei tehta. Hinnanguliselt saavad aga 80% taimede probleemidest alguse juurte ja/või mullaga seotud probleemidest. Juurte tervise parandamises võib saada võti järgmiseks roheliseks revolutsiooniks *. Vibrance® Duo mitte ainult ei kaitse tärkavaid taimi seemnetega ja mullas levivate haiguste eest - Syngenta toimeainel sedaksaan on lisaks soodne biokeemiline toime, mis stimuleerib taimi suuremat ja sügavamat juurestikku kasvatama. See on järgmine samm fungitsiidsete puhtimisvahendite arengus.

* Dr. Jonathan Lynch, Penn State ülikool, USA

    SUUREM JUURESTIK

VIBRANCE® DUO
ON NÄIDANUD 
SELGEID EELISEID
JUURTE ARENGU
SOODUSTAMISES

Kahe toimeaine kombinatsiooni tulemuseks on suurepärane haiguste kontroll ning ohutus kultuurile, kuid toote suureks lisaeeliseks on soodne mõju juurte arengule, mistõttu arenevad taimed oma geneetilise potentsiaali tasemele lähemale.

Veelgi enam - sedaksaanil on juurtele pikaajaline toime. Nottinghami ülikoolis läbi viidud suvinisu katsed kolme erineva sedaksaani seguga näitasid kasvufaasis 55 taimede suuremat juuremassi, seda isegi siis, kui haigusi üldse ei esinenud.

Enamat, kui lihtsalt fungitsiid

Registreeritud kasutamisega suvi- ja talinisul, rukkil ning suvi- ja talitritikalel, on VIRANCE® DUO esimene puhtimisvahend Eestis, mis sisaldab Syngenta uue põlvkonna SDHI toimeainet sedaksaan. See pakub tugevat kaitset taliteraviljade võtmetähtsusega haiguste vastu nende varases kasvufaasis. Kuid mitte ainult: katsed on näidanud, et paraneb oluliselt ka juurte varane kasv ja areng.

 JÕUDSAM ARENG

TÄNU TEINETEIST
TÄIENDAVATELE 
TOIMEAINETELE
TÕRJUB VIBRANCE® DUO LAIA SPEKTRIT 
ERINEVAID HAIGUSI, 
MIS TAIMEDE VARAJAST ARENGUT 
PÄRSIVAD 

Kui fludioksoniil on tuntud oma tugeva toime poolest juuremädaniku (Fusarium) ning lumiseene (Microdochium  nivale) vastu, siis koos sedaksaaniga saavutatakse  lumiseene vastu topeltkaitse. See on tähtis, sest lumiseene resistentsuse probleem on süvenev. Lisaks annab nende toimeainete kombinatsioon korraliku kaitse erinevate lend- ja kõvanõgede vastu. Sedaksaan on ka üks väheseid toimeaineid, mis on tõhus Rhizoktonia poolt põhjustatud tõusmepõletiku vastu. See seen nakatab paljusid erinevaid kultuure, on mullas peaaegu alati olemas ning selle tekitatavat kahju sageli alahinnatakse. Nende kahe toimeaine kombinatsiooni eripära seisneb lisaks selles, et taimede areng ja tärkamine pole häiritud. Vastupidi - tänu toimainete biokeemilistele omadustele on taimede juurte areng parem.

EFEKTIIVSUS HAIGUSE TÕRJEL:  3 = Väga hea    2 = Hea    1 = Osaline

Tugev kaitse - jõudsam taimede areng

Me julgeme väita, et Vibrance Duo on üks parimaid lumiseene vastaseid lahendusi turul. Fludioksoniil, mis on tuntud oma tugeva toime poolest lumiseene ja Fusarium sp poolt põhjustatud tõusmepõletiku vastu, annab koos sedaksaaniga lumiseene vastu topeltkaitse. Vibrance Duo on ainus toode, mis kaitseb teravilju Rhizoctonia põhjustatud tõusmepõletiku eest. Samuti kaitseb see taimi erinevate nõgede eest.

Vibrance® Duo mõju kõrreliste hariliku juuremädaniku tekitajale
Fusarium culmorum

Vibrance® Duo mõju risoktonioosi tekitajale
Rhizoctonia solani

 KÕRGEM SAAK

TÄNU KOMBINEERITUD HAIGUSTÕRJELE JA SUUREMA JUURESTIKU MOODUSTUMISELE PAKUB VIBRANCE® DUO PALJU ENAMAT, KUI LIHTSALT SEEMNETE KAITSET TAIMEHAIGUSTE EEST.

See annab kindlustunde, et taimede areng kasvuperioodi alguses on jõuline ja tugev. Paljude katsete tulemused näitavad, et sedaksaaniga töölemise korral on saadav saak kõrgem ja ühtlasem.

Kaitstavad taimeosad

Sedaksaan moodustab seemne, juurte ja kõrrealuse ümber kaitsva kihi. Taime lehtedesse toimeaine ei liigu, seega võib lehti SDHI toimeainega kasvuajal pritsida - see on meie viis vältida resistentsuse teket. Fludioksoniil hävitab seemnel olevad haigustekitajad ja kaitseb koleoptiili. Fludioksoniil on pikaajalise mõjuga, tungides osaliselt seemnetesse ja idulehe kasvukuhikusse ning omades järelmõju tõusmetes.

VIBRANCE® DUO
MUUDAB SINU VAATENURKA