Elatus Era - intervjuud põllumeestega

Elatus Era kasutajate tagasiside banner

Koostöö taimekasvatajatega

2017-2018 olid Elatus Era turuletuleku aastad, mil viis tublit taimekasvatajat olid nõus andma meile põhjalikumat tagasisidet Elatus Era mõjust Eesti tootmispõldudel. 2020. aastal korraldas Syngenta kõige ilusama elatus Elatus Era põllu võistluse, kus osalesid samuti mitmed taimekasvatajad, kellelt saime nii tagasisidet kui võimaluse käia võistluspõldudega tutvumas ja Elatus Era mõjus veendumas.

Elatus Era põlluintervjuud


Põllumajandus on intensiivne valdkond, taimekasvatajate töötunnid kestavad hooajal sageli varahommikust hilisõhtuni, selle suure töö tulemus aitab aga katta meie kõigi laua. Põllumehed on aga inimesed nagu me kõik ja seetõttu otsustasime käia koos Jussiga uurimas, kuidas Elatus Era kasutajatel läheb, kas neil põllutööde kõrvalt ka muuks aega jääb ning mismoodi nad põllumajanduseni üldse jõudsid.

VAATA INTERVJUUSID

MADIS

__________

Madis ja Rannu Seeme OÜ oli üks viiest põllumajandusettevõttest, kes Elatus Era pilootprojektis osales. Lisaks oleme koos Madisega teinud sordivõrdluskatseid, mitmeid põllupäevi ning katsetanud tolmeldajatele mõeldud seemnesegusid, et kõrget saaki andvate põldude kõrval oleks elupaiku ka tolmeldajatel ja teistel kasulikel putukatel. 
 

VAATA INTERVJUUD YOUTUBE`S

TOM

__________

Põllumajanduses on pojad isadele tihti suureks toeks ja abiks, kes kunagi hiljem ettevõtmise ka üle võtavad. Eelmisel aastal käisime Auksi Agro OÜ-s kõige ilusama Elatus Era põllu konkursi võistluspõldu hindamas. Sel aastal aga uurisime Jussi abiga, mida Tomile vabal ajal teha meeldib ning kas tal põllutööde kõrvalt üldse muuks aega jääb.
 

VAATA INTERVJUUD YOUTUBE`S

KALLE

__________

Kalle ja Tsentrum Agro OÜ osalesid 2020. aastal kõige ilusama Elatus Era põllu konkurssil. Nüüd käisime uurimas, kuidas Kallel läheb ja millega ta oma töövälist aega sisustab. Kuidas pereettevõtte alguse sai ja kuidas Kalle juba aastaid oma tütre ratsasporti panustab, saate näha ja kuulda Elatus Era põlluintervjuust.
 

VAATA INTERVJUUD YOUTUBE`S

JAAK

__________

 Jaak on põllumajandusega kokku puutunud juba lapsepõlvest peale ning täna aitavad nad koos perega vajadusel ka teistel põllumeestel põllutöid teha.  Põld, kus me täna intervjuud tegime, oli eelmisel aastal ka üks võistluspõldudest kõige ilusama Elatus Era põllu konkursil.
 

VAATA INTERVJUUD YOUTUBE`S

Elatus Era tooteleht

Süsteemne fungitsiid erinevate teraviljahaiguste kasvuaegseks tõrjeks suvi- ja...

Elatus Plus Plexeo tooteleht

Duopakk Elatus Plus ja Plexeo 90 on fungitsiidid erinevate teraviljahaiguste...

Miks kasutada?

Syngenta täiesti uut toimeainet SOLATENOL™ sisaldavad Elatus fungitsiidid kaitsevad