You are here

Syngenta motivatsioonikampaania 2020


Mis on Syngenta motivatsioonikampaania?


Syngenta motivatsiooniprogrammi eesmärgiks on lojaalsuse ja teadlikkuse tõstmine - kampaanias osalemine eeldab, et põllumajandustootja teab, millise tootja tooteid ta ostab ning tema motivatsioon proovida ja kasutada kvaliteetseid lahendusi on kõrgem. Erinevad kampaaniad suunavad teid enamasti ostma kindlaid tooteid, mis on standardlahendustest sageli ka kallimad. Meie programm ei suuna teid ostma kallemaid lahendusi, oluline on vaid see, et ostaksite Syngenta tooteid. See annab teile vabaduse teha valik vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja võimalustele. Seevastu on meie jaoks oluline, et kampaanias osalemine eeldab teilt tihedamat suhtlust Syngenta esindajaga. Nii saame omalt poolt pakkuda rohkem nõustamistuge ja infot, kuidas Syngenta tooteid õigesti, ohutult ja efektiivselt kasutada. Ühtlasi annab see meile suurema kindlustunde, et Syngenta tooteid kasutatakse õigest ja kasutaja on motiveeritud vajadusel nõu ja abi küsima.  

← TUTVU KAMPAANIA TINGIMUSTEGA                 REGISTREERU KAMPAANIA OSALEJAKS →


              

                
Kampaania auhinnad

500 punkti

Järgnevad auhinnad rõõmustavad kindlasti kõiki väiketootjaid, kuid on heaks abimeheks ka suurematele taimekasvatusettevõtetele. Kas on vaja pügada aiaäärset mururiba, puhastada ettevõtte autode ja traktorite salonge või tunnete hoopis, et töö läheks libedamalt lemmikmuusika saatel, igal juhul on võimalus teha valik alljärgnevate auhindade seast.

   
Bosch murukäärid
Hea abimees igapäevastes aiatöödes. Kompaktne, kerge. Ühe akulaadimisega saab töötada kuni 50 min. järjest. Lõikelaius 8 cm. 
Isikukaitsevahendite komplekt 
Taimekaitsetööde tegemisel tuleb kasutada sobivaid isikukaitsevahendeid ja see komplekt on teile siin kindlasti abiksl.
 Ultimate Ears kaasaskantav kõlar
Et töötegemine edeneks lõbusamalt, kus iganes sa ka ei viibiks. Kaasaskantav, vihma- ja põrutuskindel. Kuni 10 tundi sinu lemmikmuusikat Bluetooth ühenduse kaudu.
 Makita akutolmuimeja
Selle kerge tolmuimejaga teed kergelt ja kiiresti puhtaks nii auto kui traktori salongi. Lae tavapärase Makita akulaadijaga ning akuna kasuta standardset Makita tööriistade akut.  
 

 

 

1000 punkti

Meie soovitus on, et igas taimekasvatusettevõttes oleks olemas üks korralik tuulekiiruse mõõtja. Nii saate olla kindel, et pritsimistööde tegemiseks on piisavalt tuulevaikne. Kui see kasulik mõõteriist on aga juba olemas, võib kontoris, töökojas või aias olla abi hoopis teistest asjadest. Teil on võimalus teha valik alljärgnevate auhindade seast.

   
Tuulekiiruse mõõtja Pocketwind IV
Hea abimees igapäevastes aiatöödes. Kompaktne, kerge. Ühe akulaadimisega saab töötada kuni 50 min. järjest. Lõikelaius 8 cm. 

NOKIAN KEVO kummikud
Kanna suvel või talvel, Nokian kvaliteetsete kummikutega on põllujalutused mugavad. Talub kuni - 40°C temperatuuri.

 Makita akuga hekilõikur 
Ettevõtte õueala on omamoodi visiitkaart, korraliikult pügatud hekid annavad sellele juurde vaid head ilmet. Lõikelaius 52 cm, kerge 3,3 kg-ne kaal, madal vibratsioon ja roostevabast terasest osad - kõik see teeb hekipügamise kiireks ja lihtsaks.
 Makita bluetooth-raadio
Makita standardakudel töötav raadio on tööl heaks kaaslaseks. Kerge kaal, vastupidav korpus, äratuse funktsioon. Kuula raadiot või oma lemmikmuusikat bluetooth-ühenduse kaudu või USB-seadmelt (mp3).    
 

 
 
 
Bosch köögikombain 
Hea abimees töölõuna valmistamisel, kuid soovi korral saavad töötajad teha endale kohvi asemel hoopis kiirelt mõne tervisliku smuuti või värskelt pressitud mahla. Blender, tsitrusepress, segamisanum, hulk erinevaid lõiketerasid ja tuntud Boschi kvaliteet.
Bonesco söegrill
Mugav ja vastupidav söegrill, millega suvisel hooajal saab kogu kollektiivile maitsvaid grillroogasid valmistada. 1400 cm² küpsetuspind, kroomitud küpsetusrest, ratastega alus grilli mugavamaks liigutamiseks.
 Ultimate Ears kaasaskantav kõlar
360° heli igas suunas, mida saate ilma laadimata nautida kuni 12 tundi. Juhtmevaba voogedastus Wifi või Bluetoothi kaudu. Põrutuskindel, tolmukindel, veekindel - just see, mis välitööde tegemisel oluline. Maksimaalne helitugevus 90 dBC.

 

 

2000 punkti

Selle taseme auhindade valikul on mõeldud nii ettevõtte kui kontoritöötajate peale. Kas tööle on võetud kaasa lapsed? Pole probleemi, Farming Simulatoriga neil juba igav ei hakka. Kas sekretär on väsinud tüütust kohvikeetmisest ja tasside pesemisest? Üks korralik nõudepesumasin või kohvimasin lahendab selle probleemi kindlasti. Oled minemas välismessile, aga tee sihtkohta on tundmatu? Üks korralik navigatsiooniseade hoolitseb selle eest, et jõuaksid õigeks ajaks õigesse kohta. Meie praktilisem soovitus on aga viljaproovi võtmise varras, millega saad vajaliku proovi võtta kiiresti ja just seal, kus vaja. Teil on võimalus teha valik alljärgnevate auhindade seast:

   
Bosch nõudepesumasin
Pesemata nõud kontoris või töökojas on igivana mure, kuid eraldiseisev Boschi nõudepesumasin lahendab selle mure. Säästlik A++ energiaklass, vaikne, 13 pesuprogrammi. Mõõdud 84,5x60x60 cm.
 Krups Pisa espressomasin
Krups täisautomaatne espressomasin valmistab suurepärase kohvi, Cappucino ja Cafe Latte. Kasutada saab nii kohviube kui jahvatatud kohvi. Salvesta oma lemmikjook kiirvalikusse.
 Mangukonsool PS4 + Farmin Simulator 2019
Kui tööl on kaasas lapsed... Mängukonsool PlayStation 4 ja mäng Farming Simulator 2019 süstivad tulevastesse põllumeestesse mängulisel moel vajalikku entusiasmi ja teadmisi.
 
 
Viljaproovi võtmise varras
Asendamatu abimees koristushooajal, millega saad vajaliku viljaproovi võtta, kust vaja.
Sony juhtmevabad kõrvaklapid
Nende kõrvaklappidega vaigistad põllutöömasinate müra täielikult. Mugavad juhtmevabad kõrvaklapid on kohandatava mürasummutusfunktsiooniga. Puutetundlik juhtimine ja integreeritud mikrofon.
 Navigatsiooniseade TomTom GO 5200 World
Navigatsiooniseade, mis on abiks kogu maailmas. Liiklusinfo, teekonnakaardid, hääljuhtimine, teekonna kestvuse arvutamine jpm. 

 

 

3000 punkti

Selle taseme auhindade valik pidasime silmas puhtust - on siis vaja puhtana hoida masinad, kontori põrandad, töötajate tööriided või hoopis põlluäärsed alad. Koristushooajal võib sulle aga suureks abiks olla mobiilne vilja niiskusmõõtja. Igal juhul on teil on võimalus teha valik alljärgnevate auhindade seast:

   
Vilja niiskusemõõtja WILE 65
Digitaalne niiksusemõõtja 16 erineva põllukultuuri niiskuse mõõtmiseks. Eestikeelne menüü teeb tööriista kasutamise lihtsaks. Asendamatu abimees kiirel viljakoristushooajal.
Makita murutrimmer
Makita bensiinimootoriga murutrimmeriga lõikad tihedat muru ja raskesti niidetavaid taimi. 0,77 kW, kuni 23 cm-ne lõikelaius, kaal 5,2 kg.
 Xiaomi robottolmuimeja 
See äpiga juhitav robottolmuimeja on iga koristaja unistus - masin, mis pühib ja peseb, planeerib koristusteekonda ja- sagedust ning hoolitseb ise selle eest, et olla alati laetud ja töövalmis.
 Kärcher survepesur K5 Premium Full Control Plus
Ideaalne survepesur määrdunud pindade puhastamiseks - masinad, suured tööpinnad ning -platsid saavad korralikult puhtaks.
 
Bosch pesukuivati
Digitaalne Selle pesukuivatiga saavad tööriided kiirelt kuivaks, säästes teie aega. Eestlaetav, kuni 8 kg pesu, tuntud Boschi kvaliteet.
Tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab S5E
Mugav abimees asendamaks tavapärast arvutit. 10,5-tolline ekraan, 64GB mälu, RAM 4 GB. Õhukese tahvelarvuti kaal on vaid 400 g.
GoPro seikluskaamera komplekt 
Selle võimsa seikluskaameraga teete oma põllujalutustest - ja töödest kõrge pildikvaliteediga videosid. Komplekti kuulub lisaaku ja käsistatiiv. 

Kuidas kasvatatakse kultuure teistes maades? Kas meil on sellest midagi õppida?

Seda saad teada tänu peaauhinnaks olevale õppereisile, mis viib teid Marokosse, kus meie sealsed head kolleegid tutvustavad kohalikku põllumajandust, kombeid ning kultuuri. Soovi korral on õppereisiga võimalik liituda ka kampaania väliselt. 

    
Punktiarvestustabel


Punktide arvestamine toimub vastavalt ostetud toodetele. Alljärgnevas tabelis toodud puntid vastavad 1 kg, 1 l või 1 külviühikule.
Punktiarvestusse lähevad Syngenta tooted, mis on ostetud meie Eesti ametlike edasimüüjate käest ajavahemikus 01.01.2020-31.12.2020.


INSEKTITSIIDIDPunkte kg/l TOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Actara 25 WG13Karate Zeon3Vertimec 018 EC14
Actellic 050 EC4Evure 6  
FUNGITSIIDIDPunkte kg/lTOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Amistar 250 EC3Elatus Plus Plexeo 10+10 l 63Score 250 EC9
Amistar Gold 4Revus4Switch 62,5 WG12
Chorus 50 WG5Revus Top5Topas 100 EC6
Elatus Era 6Ridomil Gold MZ 8 WG2  
HERBITSIIDIDPunkte kg/lTOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Axial 50 EC2Brasan 540 EC2Teridox 500 EC2
Avoxa 3Elumis 105 OD3Zetrola2
Boxer 800 EC1    
KASVUREGULAATORIDPunkte kg/lTOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Moddus 250 EC3Moddus Start ★ 4Toprex 575 SC 5
PUHTIMISVAHENDIDPunkte kg/lTOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Celest Trio 060 FS2Maxim Star2Vibrance Pro 3
Maxim 025 FS2Vibrance Duo2Vibrance Star 3
Maxim Extra2    
SEEMNEDPunkte külviühikTOODEPunkte külviühikTOODEPunkte t
Mais Drim4Raps SY Alibaba6Õlleoder Laureate3
Mais SY Skandik5Raps SY Alister4Õlleoder Quench3
Mais SY Nordicstar4Raps SY Annabelle3Õlleoder Propino3
Mais Karthoun5Raps SY Kolumb2Õlleoder Sanette3
Mais Actual5Raps SY Technik2