You are here


Mis on Syngenta motivatsioonikampaania?


Syngenta motivatsiooniprogrammi eesmärgiks on lojaalsuse ja teadlikkuse tõstmine - kampaanias osalemine eeldab, et põllumajandustootja teab, millise tootja tooteid ta ostab ning tema motivatsioon proovida ja kasutada kvaliteetseid lahendusi on kõrgem. Erinevad kampaaniad suunavad teid enamasti ostma kindlaid tooteid, mis on standardlahendustest sageli ka kallimad. Meie programm ei suuna teid ostma kallemaid lahendusi, oluline on vaid see, et ostaksite Syngenta tooteid. See annab teile vabaduse teha valik vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja võimalustele. Seevastu on meie jaoks oluline, et kampaanias osalemine eeldab teilt tihedamat suhtlust Syngenta esindajaga. Nii saame omalt poolt pakkuda rohkem nõustamistuge ja infot, kuidas Syngenta tooteid õigesti, ohutult ja efektiivselt kasutada. Ühtlasi annab see meile suurema kindlustunde, et Syngenta tooteid kasutatakse õigest ja kasutaja on motiveeritud vajadusel nõu ja abi küsima.  

← TUTVU KAMPAANIA TINGIMUSTEGA                 REGISTREERU KAMPAANIA OSALEJAKS →


              

Kampaania auhinnad

500 punkti

Järgnevad auhinnad rõõmustavad kindlasti kõiki väiketootjaid, kuid on heaks abimeheks ka suurematele taimekasvatusettevõtetele. Kas on vaja pügada aiaäärset mururiba, puhastada ettevõtte autode ja traktorite salonge või tunnete hoopis, et töö läheks libedamalt lemmikmuusika saatel, igal juhul on võimalus teha valik alljärgnevate auhindade seast.

   
Sülearvuti autolaadija
Sel universaalsel sülearvuti autolaadijal on 8 erinevat laadijaotsa, sobides nii erinevate sülearvutite laadimiseks. Väljund 15-24 V, 90 watti, sisend AC 100-240 V. 
Isikukaitsevahendite komplekt 
Taimekaitsetööde tegemisel tuleb kasutada sobivaid isikukaitsevahendeid ja see komplekt on teile siin kindlasti abiksl.
 Amazon nutikõlar Echo Dot kellaga
Et töötegemine edeneks lõbusamalt, kus iganes sa ka ei viibiks. Hääleassistendiga kaasaskantav, vihma- ja põrutuskindel. Hõika välja, mis muusikapala, artisti või žanrit kuulda soovid ükskõik, mis muusikateenusest – Amazon Music, Apple Music, Spotify, Pandora või muu. 
 ORO-MED alkomeeter 
LED-ektraaniga alkomeeter mõõdab promille 3-22 sekundiga ja 0.05 mõõtühiku täpsusega. Töötab plusskraadidel. 
 
   
Tolmeldajatele mõeldud taimede seemnesegu, ca 8 ha 
Spetsiaalselt tolmeldajatele sobilike korjealade loomiseks mõeldud taimede seemnesegu sisaldab taimeliike selliselt, et külvatav ala oleks kogu aeg õites. 
 Pezzi taktikaline pealamp 
Taktikaline pealamp sõjaväelastele ja jahimeesteKompaktne ja võimas, punane, sinine ja roheline lisavärviga. 
 Makita akutolmuimeja
Selle kerge tolmuimejaga teed kergelt ja kiiresti puhtaks nii auto kui traktori salongi. Lae tavapärase Makita akulaadijaga ning akuna kasuta standardset Makita tööriistade akut.  
 

1000 punkti

Meie soovitus on, et igas taimekasvatusettevõttes oleks olemas üks korralik tuulekiiruse mõõtja. Nii saate olla kindel, et pritsimistööde tegemiseks on piisavalt tuulevaikne. Kui see kasulik mõõteriist on aga juba olemas, võib kontoris, töökojas või aias olla abi hoopis teistest asjadest. Teil on võimalus teha valik alljärgnevate auhindade seast.

NOKIAN KEVO kummikud komplekt 
Kanna suvel või talvel, Nokian kvaliteetsete kummikutega on põllujalutused mugavad. Talub kuni - 40°C temperatuuri.
Pocketwind IV
tuulekiiruse mõõtja

Mõõdab täpselt õhuniiskust, tuulekiirust, temperatuuri ja tuulesuunda. Suurepärane abimees põllumehele aidates määrata pritsimiseks vajalikud parameetrid. Vee- ja löögikindel.
Kärcher
umbrohueemaldaja 

Mõõdab täpselt õhuniiskust, tuulekiirust, temperatuuri ja tuulesuunda. Suurepärane abimees põllumehele aidates määrata pritsimiseks vajalikud parameetrid. Vee- ja löögikindel.
Fenix taktikaline taskulamp 
Kõrgkvaliteetsel alumiiniumist valmistatud taktikalisel taskulambil on 350-meetrine valgusviht, kollane, punane ja roheline tuli, erinevad tulerežiimid jne. Vee- ja tolmukindel.
   
AEG UPS-seade 
UPS seade on elektritoteallikaks voolukatkestuste - või kõikumiste ajal. Nii püsib kontoritehnika ja arvutid töökorras pikka aega.  
Bosch köögikombain 
Hea abimees töölõuna valmistamisel, kuid soovi korral saavad töötajad teha endale kohvi asemel hoopis kiirelt mõne tervisliku smuuti või värskelt pressitud mahla. Blender, tsitrusepress, segamisanum, hulk erinevaid lõiketerasid ja tuntud Boschi kvaliteet.
 Raadio 
Makita standardakudel töötav raadio on tööl heaks kaaslaseks. Kerge kaal, vastupidav korpus, äratuse funktsioon. Kuula raadiot või oma lemmikmuusikat bluetooth-ühenduse kaudu või USB-seadmelt (mp3).
  
 
 

2000 punkti

Selle taseme auhindade valikul on mõeldud nii ettevõtte kui töötajate peale. Kas sekretär on väsinud tüütust kohvikeetmisest ja tasside pesemisest? Üks korralik nõudepesu- või kohvimasin lahendab selle probleemi kindlasti. Oled minemas välismessile, aga muretseb, kuidas sinu asjad teekonnale vastu peavad? Ühes korralikus reisikohvris on need hästi kaitstud . Meie praktilisem soovitus on aga viljaproovi võtmise varras, millega saad vajaliku proovi võtta kiiresti ja just seal, kus vaja. Teil on võimalus teha valik alljärgnevate auhindade seast:

   
Teisaldatav pizzagrill
Kasuta puid või sütt, tee krõbedaid pitsasid kuni 500°C juures, vaid mõne minutiga. Hea abimees meeskonna ühisel üritusel.
Aknapesurobot 
Aknapesurobotiga hoiad kontori aknad säravpuhtad. Kaugjuhtimispuldiga töötav pesur sisaldab nelja pesuprogrammi ja poleerib, tööaeg patareiga 30 minutit.
 Sony juhtmevabad kõrvaklapid 
Nende kõrvaklappidega vaigistad põllutöömasinate müra täielikult. Mugavad juhtmevabad kõrvaklapid on kohandatava mürasummutusfunktsiooniga. Puutetundlik juhtimine ja integreeritud mikrofon.
 Bosch nõudepesumasin 
Pesemata nõud kontoris või töökojas on igivana mure, kuid eraldiseisev Boschi nõudepesumasin lahendab selle mure.
 

Viljaproovi võtmise varras 
Asendamatu abimees koristushooajal, millega saad vajaliku viljaproovi võtta, kust vaja.
Philips pardel 
Philipsi märg- ja kuivkasutusega pardel on ergonoomilise disainiga. Õrn nahale, sile tulemus.
Samsonite reisikohver
Samsonite reisikohvrid on tuntud oma vastupidavuse ja kvaliteedi poolest. Vaikselt töötavad rattad, tugev korpus, 10-aastane piiratud garantii.
Snickers tööriiete komplekt 
Mugav tööriiete komplekt igapäevaseks tööks nii õues kui sisehallis. Softshell jakk on vetthülgavast ja tuulekindlast materjalist, püksid igas suunas venivad.
 

3000 punkti

Selle taseme auhindade valik pidasime silmas puhtust - on siis vaja puhtana hoida masinad, kontori põrandad, töötajate tööriided või hoopis põlluäärsed alad. Koristushooajal võib sulle aga suureks abiks olla mobiilne vilja niiskusmõõtja. Igal juhul on teil on võimalus teha valik alljärgnevate auhindade seast:

   
Wile niiskusmõõtja
Digitaalne niiskusmõõtja 6 erineva põllukultuuri niiskuse mõõtmiseks. Eestikeelne menüü teeb tööriista kasutamise lihtsaks. Asendamatu abimees kiirel viljakoristushooajal. 
Segway elektriline tõukeratas 
Kokkupandava elektrilise tõukerattaga saab ühe laadimiskorra järel sõita kuni 22 km. Maksimaalne  kiirus 20 km/h. Topeltpidurdussüsteem ja püsikiiruse hoidja. Säästa aega ja liigu mugavalt tootmishoonete vahel. 
 Xiaomi robottolmuimeja
See mobiiliäpiga juhitav robottolmuimeja on iga koristaja unistus - masin, mis pühib ja peseb, planeerib koristusteekonda ja  -sagedust ning hoolitseb ise selle eest, et olla laetud ja töövalmis.  
 Akulehepuhur-imur
Selle kerge puhuriga saavad platsid kerge vaevaga sügisestest lehtedest, aga miks mitte ka tolmust puhtaks. Komplekti kuulub ka aku ja laadija.
 
   
Kärcher survepesur K5 Premium Full Control Plus
Ideaalne abimees määrdunud pindade puhastamiseks - masinad, suured tööpinnad ning -platsd saavad korralikult puhtaks. 
Cleverfarm ilmajaam + 1.a. tarkvara litsents
Ilmajaam, mis mõõdab temperatuuri, õhuniiskust, sademeid, tuult, annab teada, kas lehed on märjad ning ennustab lähiaja ilma. Koos vajaliku tarkvaraga saad kaasa ka agronoomilised soovitused.
 Krups espressomasin
Krups täisautomaatne espressomasin valmistab suurepärase kohvi, Cappucino ja Cafe Latte. Kasutada saab nii kohviube kui jahvatatud kohvi. Salvesta oma lemmikjook kiirvalikusse.
 Bosch pesukuivati 
Selle pesukuivatiga saavad tööriided kiirelt kuivaks, säästes teie aega. Eestlaetav, kuni 8 kg pesu, tuntud Boschi kvaliteet. 
 
 

5. tase - 3500 punkti

    
Punktiarvestustabel


Punktide arvestamine toimub vastavalt ostetud toodetele. Alljärgnevas tabelis toodud puntid vastavad 1 kg, 1 l või 1 külviühikule.
Punktiarvestusse lähevad Syngenta tooted, mis on ostetud meie Eesti ametlike edasimüüjate käest ajavahemikus 01.01.2021-31.12.2021.


INSEKTITSIIDIDPunkte kg/l TOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Actellic 050 EC4Vertimec 018 EC14  
Karate Zeon 5 CS3Evure 4  
FUNGITSIIDIDPunkte kg/lTOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Amistar 250 EC3Elatus Era 6Ridomil Gold MZ 8 WG2
Amistar Gold 4Elatus Plus Plexeo 10 + 10 l63Score 250 EC9
Amistar Pro Pakk 10+10 l 56Revus4Switch 62,5 WG12
Chorus 50 WG5Revus Top5Topas 100 EC6
HERBITSIIDIDPunkte kg/lTOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Axial 50 EC2Brasan 540 EC2Teridox 500 EC2
Avoxa 3Elumis 105 OD3Zetrola2
Boxer 800 EC1    
KASVUREGULAATORIDPunkte kg/lTOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Moddus 250 EC / Regucil3Moddus Start ★ 4Toprex 575 SC 5
PUHTIMISVAHENDIDPunkte kg/lTOODEPunkte kg/lTOODEPunkte kg/l
Celest Trio 060 FS2Maxim Star2Vibrance Pro 3
Maxim 025 FS2Vibrance Duo2Vibrance Star 3
Maxim Extra2    
SEEMNEDPunkte külviühikTOODEPunkte külviühikTOODEPunkte t
Mais Drim4Raps SY Alibaba6Õlleoder Laureate3
Mais SY Skandik5Raps SY Alister4Õlleoder Quench3
Mais SY Nordicstar4Raps SY Annabelle3Õlleoder Propino3
Mais Karthoun5Raps SY Kolumb2Õlleoder Sanette3
Mais Actual5Raps SY Technik2