Syngenta koondab bioloogiliste toodetega tegelevad ettevõtted Syngenta Biologicals`i alla

Uudised
Corn, syngenta biologicals

Syngenta teatas, et uus Syngenta Biologicals ühendab ettevõttesisese bioloogiliste toodete äri Valagro`ga. Sellega pannakse alus bioloogiatööstuse turu kiirele kasvule.

2020. aastal Syngenta poolt omandatud Valagro on teerajaja biostimulaatorite ja eriväetiste alal. Syngenta Biologicals`iga ühendatakse Syngenta ülemaailmne tegevus ja innovatsiooni tugevad küljed Valagro patenteeritud tehnoloogiaplatvormi ja usaldusväärsete tehniliste ning kaubanduslike nõustajate meeskonnaga. Alates omandamisest on mõlemad ettevõtted teinud tihedat koostööd teaduspõhiste uuenduste ühise aluse loomiseks, jaganud laialdaselt teadmisi ja suurendatud Syngenta jaoks üliolulist bioloogiliste toodete alast võimekust.

„Syngenta Biologicals`i kaubamärgi loomine tähistab põnevat verstaposti meie tegevuse arengus, see annab meile ühtse identiteedi, tegutseme turul ühtse meeskonnana. Syngenta Biologicals tähistab tööstusharu juhtivaid tehnoloogiaid, ainulaadset teadusalast asjatundlikkust ja ülemaailmseid tegevusvõimalusi. Ettevõtlikust vaimust ja kultuurist kantud Valagro on alati olnud mainekas,” ütles Syngenta Biologicals ülemaailmne juht Corey Huck.

"See samm tugevdab meie strateegiat pakkuda põllumajandustootjatele täiendavaid tooteid ja tehnoloogiaid ning toetab meie otsustavust olla valitud koostööpartner ja muuta põllumajandus jätkusuutlikumaks," lisas ta.

Oma ala parima uurimis- ja arendustegevuse konveieri ning kaubandusliku võimekuse, kuue ülemaailmse tootmisüksuse ja enam kui 1100 töötajaga Syngenta Biologicals`il on hea positsioon, et kasutada ära oma põhjalikke teadmisi ja arusaamist põllumeeste vajadustest, et pakkuda selles valdkonnas põnevaid uuendusi.

Syngenta Biologicals'i laienevas portfellis on juba olemas kaubamärgid TAEGRO® - biofungitsiid paljude enamlevinud mulla- ja lehehaiguste vastu; MEGAFOL® - biostimulaator, mis aitab põllukultuuridel stressiga toime tulla, ja VIXERAN® - lehtedele manustatav bioväetis, õhulämmastiku siduja.

Lisaks bioloogiliste uuringute kiirendamisele loob Syngenta Biologicals aktiivselt ka uut koostööd, mille eesmärk on kiiresti laiendada oma bioloogiliste toodete valikut - sealhulgas lehekaudu antavaid tooteid, puhtimisvahendeid, väetistega kombineeritud ja mittepõllumajanduslikke tooteid.

 

Syngenta Crop Protection`ist

Syngenta Crop Protection on põllumajandusinnovatsiooni liider. Ettevõte pakub läbimurdelisi tehnoloogiaid ja lahendusi, mis võimaldavad põllumeestel tootlikult ja jätkusuutlikult kasvada. Syngenta Crop Protection omab juhtivat taimekaitselahenduste portfelli taime- ja mullatervise jaoks ning digitaalseid lahendusi, mis aitavad põllumeestel teadlikumalt otsustada.

Meie 17 900 töötajat aitavad edendada põllumajandust enam kui 90 riigis üle maailma. Syngenta Crop Protectioni peakorter asub Šveitsis, Baselis ja on osa Syngenta kontsernist.

Küsimuste korral võtke meiega palun ühendust:

Michelle Ng
Väliskommunikatsiooni juht
michelle.ng@syngenta.com